Your address will show here +12 34 56 78
  • Gazete Reklamları
Gazete Reklamları
Gazete ilanı : “Tüketicilerle ve hedef kitlelerle iletişim sağlamak ve hedef kitlelere istenilen Reklam ve tanıtım mesajı ulaştırmak maksadıyla, yazı ve resimlerden oluşan reklam aracıdır”. Bu tip işler, maliyetlerinin ucuz olması ve geniş hedef kitlelere kolay iletilmesi nedeniyle yazılı basın ortamının en önemli mali kaynaklarından biri haline gelmiştir. Bunların etkinliği tanıtımın içeriğine, tüketiciye anlatım tarzına ve tasarımına bağlıdır. Gazeteler, ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan farklı çok geniş bir kitleye hitap ederler. firmalar dağılım alanları farklı, değişik gazetelerle hedef kitlelerine ulaşma şanslarını artırabilirler.
Dergi Reklamları
Dergi İlanı: Tüketicilere ve hedef kitlelere de ulaşmanın bir yönü olan Dergi ilanı hizmetimiz de Sektör dergileri ile firmanızın ilan reklam tasarımlarınızı gerçekleştiriyoruz. Bu sayede sektörünüzün bulunduğu dergilerde sizlerde yer almış olacaksınız. Müşteri kapasiteniz ve tanınmanız önemli bir seviyede artacaktır.
  • Text Hover
  • Text Hover
insert
Insert (insört) : Genel olarak Parekendecilerin müşterileriyle iletişim kurduğu, etkili reklam ve promosyon materyalleridir. Perakendecilerin indirim dönemlerinde indirimdeki ürünlerini, indirim sürelerini, çeşitli kampanyalarını ve şirketleri hakkındaki bilgileri müşterilerilerine duyurmak için yayınladıkları ilanlardır. Günümüzde insert (insört) hem parekendecilerin hemde üreticilerin kullandıkları etkin bir markalaşma aracı olarak kullanılmaktadır.
İnsört Kataloga göre maliyeti daha düşük ve daha ucuz kağıtlara basılır. Kampanyaları duyurmak için kullanılan insert markalaşmak ve istenilen kitleye ulaşmak için iyi bir araçtır.