Your address will show here +12 34 56 78
Sosyal Medya
Markanızın gücü, hitap ettiğiniz kitle ile aynı yerde olabildiğiniz sürece artacaktır. Günümüzde yaş, cinsiyet ya da gelir grupları ne olursa olsun tüm müşterilerinizin Facebook ve Twitter’da olduğunu tahmin edebilirsiniz. Bugüne kadar markaların kendi web siteleri ya da başka web sitelerindeki tanıtımları için üretilen içerikler, tek taraflı ve mümkün olduğunca interaktivite gerektirmeden bilgilendirmeye yönelik içeriklerdir. Bu tip içeriklerin günümüzdeki etkisi, düşük olmaktadır. 

Sosyal medya sayesinde karlılığınızı artırmak için, farklı mecralarda farklı içeriklerle markanızı temsil etmeniz ve mesajınızı iletmek istediğiniz herkesle açık bir iletişime geçmeniz gerekmektedir. Günümüzün rekabete dayalı pazarında sosyal medya, markaların müşterileri ile olan ilişkilerinde büyük bir değişim yaratmıştır. Müşteri tabanınıza ulaşmak için telefon rehberi, televizyon ya da radyo gibi unsurların hızlı ve yararlı olduğu günler geride kalmıştır. Bugün birçok tüketici, markaların iletişim bilgilerine yalnızca web aramaları ile ulaşmaktadır. Dolayısıyla küçük ve büyük tüm işletmeler ve karlılığını artırarak tanınmak isteyen markalar için sosyal medya, oyunun kurallarını değiştirmiştir denilebilir. Ancak, birçok şirket sahibi veya yöneticisi, sosyal medya’yı karlılığı ve bilinirliği artırmak için stratejik biçimde kullanamamaktadır. Bu yüzden, sosyal medya içerik yönetimi için profesyonel çözümlerden yararlanan markalar, rekabette ön plana çıkmaktadır. 

Sosyal medya içerik yönetiminin bir faydası da, markanızın arama motorlarında daha üst sıralarda çıkmasına yardımcı olmasıdır. Google ve Bing başta olmak üzere tüm arama motorları için, doğru bir sosyal medya içerik yönetimi ile markanızın bilinirliğini arttırabilirsiniz.
Günümüz popiler sosyal medya uygulamalarından olan instagram sosyal medya sıralamasında ikinci sıradaki pozisyonunu korumaktadır. 

Resim paylaşımı ile başlayan ve sadece beğeni yapabildiğiniz uygulama gün geçtikçe geliştirildi ve video paylaşımları, hareketli resim (gif), yorum ve msj atabilme özellikleri ile popüler durumunu korumaktadır. 

Sizde instagram reklam hizmetimizle firmanızın tanınmasını, sosyal medya aracılığı ile popüler hale getirilmesini istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Twitter bir mikroblog olarak tasarlanmıştır. Mikroblog kişilerin veya kurumların o an ne yaptıklarını, kendileriyle ilgili haberleri, hissettiklerini ve düşüncelerini kısa mesajlar halinde paylaştığı bir platformdur. 

Kısacası bir sosyal mesajlaşma platformu olarak da düşünebiliriz. Şirketinize özel paylaşımlarla popüler ve bilinirlik için lütfen sizde bizimle irtibata geçinizLinkedin iş arayanların ve işverenlerin işini oldukça kolaylaştırmaya yarayacak bir sosyal ağdır. Meslektaşların birbirleriyle daha kolay bir şekilde iletişime geçmelerini ve kolaylıkla arkadaş edinebilmelerini sağlar. 

Aynı sektörde iş yaptığınız ama bir türlü ulaşamadığınız firmalar mutlaka vardır. Ya da firmanıza eleman aramaktasınız ama ilgilenmeye vaktiniz yok. İşte bu gibi durumlarda sizin için bizler bu hizmeti vermekteyiz. 

Hizmetimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.